Doświadczenie to nasz atut!

Docieraj do doświadczonych pracowników już teraz!

Rozumiemy potrzeby pracodawców, zleceniodawców, kadr, działów HR i rekruterów, którzy cenią sobie doświadczenie, odpowiedzialność i lojalność.

Jeżeli zależy Ci na kompetentnym, prawdziwie zaangażowanym pracowniku, który oprócz doświadczenia i wiedzy jest skupiony na pracy i efektach, postaw na stabilnych, efektywnych profesjonalistów z wiedzą i doświadczeniem.

Jesteśmy pierwszym portalem pracy i aktywności, który wykorzystuje potencjał Pokolenia Flexi w odpowiedzi na potrzeby pracodawców i zleceniodawców.

Manifest pokolenia flexi.pl

Życie zaczyna się po 50-tce

Według badań wraz z wiekiem rośnie satysfakcja z życia, ludzie zaczynają spełniać odkładane marzenia, realizować swoje pasje, poświęcać więcej uwagi sobie – naszą misją jest ułatwianie użytkownikom realizowania tych wszystkich planów w życiu prywatnym i zawodowym.

Wszystko Przed Tobą

Pokolenie Flexi to osoby, które aktywnie i świadomie szukają zmiany. Jesteśmy miejscem, w którym pracodawca lub zleceniodawca mogą znaleźć wartościowych ludzi, dojrzałych emocjonalnie, pewnych swoich kompetencji z energią do działania, otwartych na to co im zaproponujesz.

Flexi is the new sexy

Firma, która zatrudnia pracowników Pokolenia Flexi, buduje wizerunek silnego, stabilnego pracodawcy - partnera, z którym można wiązać całą swoją przyszłość zawodową i wzmacnia relacje wszystkich pracowników z organizacją. Dodatkowo, wykorzystując potencjał pracowników Pokolenia Flexi, budujesz wizerunek marki odpowiedzialnej społecznie i wykorzystującej potencjał wartościowych ludzi.

Doświadczenie To Nasz Atut

Pracownik z doświadczeniem zawodowym, ale przede wszystkim życiowym, wnosi olbrzymią wartość w realizację misji i planów firmy swojego pracodawcy. Często takie osoby inspirują młodszych członków zespołu i podnoszą wartość wszystkich pracowników.

Sprawdź możliwości współpracy

Publikuj ogłoszenia pracy z możliwością precyzyjnego określenia czasu emisji oraz targetowania ze względu na miasto lub region.

Dodaj ofertę pracy

Szukaj specjalistów, którzy mają swoje profile zarejestrowane w naszym portalu.

Przejdź do sekcji „Baza specjalistów”

Skorzystaj z możliwości indywidualnych form współpracy w zakresie angażowania i pozyskiwania potencjału osób z Pokolenia Flexi. Na każdym etapie kontaktu i współpracy masz wsparcie Doradcy.

Skontaktuj się z nami

Współpracują z nami

Przejdź do Bazy Pracodawców

Jesteśmy zintegrowani z najważniejszymi narzędziami branży HR

eRecruiter HR Link
pobieram...