Flexi.pl oczami Partnerów i Klientów

Rekomendacje portalu Flexi.pl

Poznaj opinię zadowolonych Partnerów i Klientów, którzy skorzystali z możliwości naszego portalu i wspólnie z nami wykorzystują oraz doceniają potencjał Pokolenia Flexi!

 

Mieliśmy przyjemność współpracować z portalem Flexi.pl przy okazji konkursu „Apetyt na życie” wspierającego pasję, twórczość i doświadczenie pokolenia 50+. Z pełnym przekonaniem polecamy portal Flexi.pl jako niezawodnego partnera dla wszystkich, którzy pragną wspierać Seniorów zarówno na polu zawodowym, jak i społecznym. Współpraca pomiędzy nami była szczególnie owocna i inspirująca.

Jesteśmy pod wrażeniem ogromnego profesjonalizmu, z jakim portal Flexi.pl realizuje swoją misję. Działania w zakresie rozwijania umiejętności zawodowych osób dojrzałych oraz zwiększania ich aktywności społecznej są nieocenione, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy starzejące się społeczeństwo potrzebuje jak najwięcej takich inicjatyw.

Mamy nadzieję, że współpraca pomiędzy naszymi portalami przerodzi się w długotrwałe partnerstwo, inspirując i mobilizując seniorów do aktywnego uczestnictwa w życiu zawodowym oraz rozwoju w każdej sferze życia. Portal Flexi.pl zasługuje na pełne uznanie za swoje działania i profesjonalne podejście do tematu aktywizacji osób dojrzałych.

Zespół Redakcyjny Portalu eDziadkowie.plfot. Monika Bajkowska.

Kiedy dwa lata temu rozpoczęłam partnerską współpracę z portalem Flexi.pl, nie zdawałam sobie jeszcze sprawy, jak szybko współpraca zaowocuje nowymi pomysłami i ideami oraz stanie się znakomitym sposobem na popularyzację wysokiej jakości stylu życia osób dojrzałych. Promowanie aktywności w wielu obszarach naszego życia — stanowi w dzisiejszych czasach ogromną wartość, bowiem to od nas zależeć będzie nie tylko nasza kondycja fizyczna, intelektualna, a nawet artystyczna!

Wiadomo, że przez lata wszyscy zmieniamy się, lecz stajemy się jednocześnie bardziej świadomi tych zmian i własnych potrzeb. Dokonujemy więc takich też wyborów.

Wprawdzie podążamy wciąż starymi, sprawdzonymi ścieżkami, jednak poszukujemy równocześnie nowych, bogatszych w doznania i wiedzę dróg własnego rozwoju, których niedane nam było odkryć wcześniej. Dlatego właśnie tak cenne są w naszym dojrzałym życiu nowe kontakty, nowe wyzwania, cele  i motywacje, aby je realizować. A portal Flexi.pl pomaga nam zrozumieć, że wiek to tylko liczba!

Elżbieta Sęczykowska.

Współpraca z Flexi.pl była dla nas niezwykle inspirującą i owocną przygodą. Portal Flexi.pl stanowi pionierską inicjatywę na polskim rynku, skierowaną do pokolenia 50+, oferującą wsparcie w zakresie poszukiwania pracy, poszerzania wiedzy i zdobywania kwalifikacji. Co więcej, Flexi.pl aktywnie przeciwstawia się stereotypom dotyczącym dojrzałych pokoleń, promując wartość i potencjał osób w wieku 50+.

Jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania Flexi.pl w działania na rzecz aktywizacji zawodowej, społecznej i prywatnej pokolenia 50+. Ich inicjatywy, takie jak ogólnopolski plebiscyt „21 Osób Flexi na XXI wiek” czy patronat nad projektem „Dzień Kariery Kobiety w IT", świadczą o głębokim zrozumieniu potrzeb rynku oraz determinacji w dążeniu do zmiany postrzegania roli dojrzałych pracowników w środowisku zawodowym.

Nasza współpraca, zwłaszcza w ramach konkursu „Apetyt na życie", była dowodem na to, że Flexi.pl jest nie tylko platformą, ale także partnerem, który rozumie i docenia wartość merytorycznego wsparcia. Ich otwartość na innowacje, gotowość do współpracy i dążenie do doskonałości czynią z Flexi.pl idealnego partnera dla każdej organizacji, która pragnie w pełni wykorzystać potencjał pokolenia 50+.

Z pełnym przekonaniem polecamy Flexi.pl jako wiarygodnego i wartościowego partnera w dziedzinie aktywizacji zawodowej i społecznej pokolenia 50+.

Z poważaniem
Future Collars

Flexi.pl to portal ze wspaniałą misją oraz doskonałe narzędzie dla pracodawców chcących dotrzeć ze swoją ofertą do wykwalifikowanych pracowników w wieku 50+. Filozofia rekrutacji Hays to stawianie wyłącznie na kompetencje, niewykluczanie żadnej z grup pracowniczych oraz zmiana stereotypowego myślenia o dojrzałych pracownikach. Dzięki Flexi.pl możemy nie tylko aktywizować osoby z pokolenia Silver, ale również współtworzyć wysokiej jakości treści edukacyjne, które przyczyniają się do pozytywnych zmian na polskim rynku pracy.

Hays Polska.

Mam okazję akcyjnie współpracować z portalem Flexi.pl, który wnosi bardzo dużo ciekawych i wzmacniających treści dla Pokolenia 50 plus, którego szeregi sama zasilam. W ostatnim czasie projekt „Apetyt na życie", którego byłam Partnerem, pokazywał wspaniałe historie osób dojrzałych, dla których wiek nie jest przeszkodą do realizacji swoich pasji.

Pracując z klientami w obszarze coachingu kariery, zawsze zachęcam ich do zapoznania się z bogatymi artykułami dotyczącymi zarówno wątków wzmacniających odporność psychiczną,  jak sobie radzić w trudnych sytuacjach na rynku pracy, jak również merytorycznych, np. jak prowadzić swoją działalność czy też porad prawnych. Wszystkie artykuły są tworzone przez ekspertów i praktyków w swojej dziedzinie, co stanowi dodatkową, ogromną wartość dla korzystających. Dodatkowym atutem tego portalu są ogłoszenia o pracę.

Polecam zarówno współpracę, jak również sięganie do zawartości Flexi pl.

Dorota Hetmańczyk-Żuchalska, coach kariery, wspiera w procesie szukania i zmiany pracy.

 

    

Polecamy portal Flexi.pl jako wartościową platformę dedykowaną osobom dojrzałym, czyli przedstawicielom Pokolenia Flexi. Nasza współpraca przy wielu projektach i partnerstwo z Flexi.pl stały się fundamentem dla skutecznych działań na rzecz tej ważnej i powiększającej się grupy społecznej.

Portal Flexi.pl, będąc naszym partnerem, wykazuje się nie tylko profesjonalizmem, ale także zrozumieniem potrzeb i oczekiwań osób 50+. Jego dedykowane podejście do kwestii związanych z rynkiem pracy, aktywnością społeczną oraz podnoszeniem świadomości społecznej na temat tej generacji, przynosi realne korzyści zarówno dla osób dojrzałych, jak i dla społeczeństwa jako całości.

Flexi.pl skutecznie dociera do szerokiego grona osób dojrzałych, oferując im dostęp do zróżnicowanych ofert pracy, aktywności społecznych oraz możliwości rozwijania swoich zainteresowań. Portal ten nie tylko ułatwia znalezienie odpowiednich miejsc zatrudnienia, ale także inspiruje do aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym.

Rzetelność i zaangażowanie, jakie prezentuje Flexi.pl, sprawiają, że portal ten jest ważnym narzędziem dla osób dojrzałych, które pragną pozostać aktywne i znaleźć satysfakcję zarówno zawodową, jak i społeczną.
Z pełnym przekonaniem rekomendujemy Flexi.pl, jako wiarygodnego i wartościowego partnera.

Krajowa Izba Domów Opieki KIDO oraz Fundacja Senior-Care.

Przede wszystkim SeniorApp serdecznie dziękuje Flexi.pl za owocną i pełną wsparcia 2-letnią współpracę! Czas ten jest bogaty w ciekawe, nadające życiu barw inicjatywy, które przełamują bariery i stereotypy związane z wiekiem oraz procesem starzenia.

Jako Partner działający na rzecz Silver Generation, Flexi doskonale rozumie unikalne potrzeby i wyzwania, z jakimi spotykają się osoby 50+ (Pokolenie Flexi). To, co jest wyjątkowe w działalności portalu to szacunek do życiowego i zawodowego doświadczenia, przy jednoczesnym motywowaniu Pokolenia Flexi do otwartości na działanie, zmiany i realizacji pasji.

Mimo tego, że (szczęśliwie) pozbywamy się powoli stereotypów związanych z ageizmem, wiele osób dojrzałych potrzebuje pozytywnych bodźców do życia pełnią piersią. Takim bodźcem jest właśnie Flexi.pl!

SeniorApp.

Chciałbym serdecznie podziękować portalowi Flexi.pl za owocną i inspirującą współpracę, którą mieliśmy okazję realizować. Jako partner konkursu „Apetyt na życie”, zorganizowanego przez Flexi.pl, oraz jako organizator cyklu darmowych webinarów, w których Flexi.pl uczestniczyło jako partner medialny, mogę z całą pewnością stwierdzić, że doświadczenie to było dla nas niezwykle wartościowe.

Flexi.pl zaimponowało nam swoim profesjonalizmem i zaangażowaniem w każdym z projektów. Jako partner konkursu „Apetyt na życie”, obserwowaliśmy, jak skrupulatnie i z pasją zespół Flexi.pl podszedł do jego organizacji. Ich zamiłowanie do dostarczania wartościowej treści sprawiło, że konkurs stał się dużym sukcesem. Podobnie, nasza współpraca w ramach darmowych webinarów była dla nas ogromną przyjemnością. Jako partner medialny, Flexi.pl wykazało się nie tylko doskonałym zrozumieniem tematu, ale również skutecznym zasięgiem, który znacząco przyczynił się do sukcesu naszych wspólnych inicjatyw.

Jestem głęboko przekonany, że Flexi.pl to partner, na którym można polegać — kreatywny, solidny i zaangażowany. Jestem pewien, że współpraca z tym portalem będzie dla każdego równie satysfakcjonująca, jak była dla nas.
Serdecznie polecam Flexi.pl jako zaufanego partnera w realizacji różnorodnych projektów.

Wiktor Wójcik,
Kierownik działu nauki języków obcych UTW online.