Pokaż siebie

Zaprezentuj swoje doświadczenie i umiejętności - pokaż, co potrafisz

 

Wypełnij poniższy formularz umożliwiający jednocześnie rejestrację i dodanie ogłoszenia specjalisty
- pozwól się znaleźć pracodawcom i zleceniodawcom.

 

Po opublikowaniu Twoje ogłoszenie będzie widoczne w sekcji Baza specjalistów

Ogłoszenie dodawane jest bezterminowo, to Ty decydujesz, kiedy przestanie być wyświetlane.
 

Dane do rejestracji

Wprowadź swój adres e-mail. Na ten adres otrzymasz link do aktywacji konta oraz będziesz otrzymywał wszystkie inne powiadomienia związane z portalem. Będzie on służył, wraz z hasłem, które podasz poniżej, do logowania na portal.

Stwórz swoje hasło. Musi się ono składać z minimum 8 znaków, zawierając przynajmniej jedną wielką literę (litery bez polskich znaków), cyfrę i znak specjalny (możliwe do wykorzystania znaki specjalne, to: @#$%^&*(){}<>?:!)

Dane osobowe

Dane, które podasz (imię, nazwisko, numer telefonu, miejsce zamieszkania) będą zapisane w profilu użytkownika w sekcji "Moje dane". Dane te będą się wyświetlały, gdy będziesz aplikował(a) na ofertę pracy lub ogłoszenie (dotyczy imienia, nazwiska i numeru telefonu), a także w ramach zamieszczonego przez Ciebie ogłoszenia specjalisty (dotyczy tylko imienia i nazwiska). Dzięki temu pracodawcy i zleceniodawcy będą mogli nawiązać z Tobą kontakt.

Wiek:

Szczegóły oferty

Pozostało znaków: 90

Pozostało znaków: 220


Dyspozycyjność

Dodane przez Ciebie zdjęcie pojawi się na samej górze Twojego ogłoszenia. Jego miniaturka będzie widoczna również na liście ogłoszeń. Dzięki temu Twoje ogłoszenie będzie się odróżniało od innych, co może zwiększyć zainteresowanie potencjalnych pracodawców i zleceniodawców.

Administratorem danych osobowych jest OKIA sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-247), przy ul. Winklera 14. Dane osobowe są przetwarzane przez Administratora zgodnie z przepisami prawa, w tym w szczególności z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych 2016/679 („RODO”) w celach związanych z zawarciem i wykonaniem umowy na zasadach określonych Regulaminem platformy flexi.pl. Każdy użytkownik, którego dane osobowe są przetwarzane przez Administratora ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu z przyczyn związanych z jej szczególną sytuacją wobec przetwarzania danych na podstawie uzasadnionego interesu Administratora, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania na potrzeby marketingu bezpośredniego oraz prawo do cofnięcia zgody, jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce prywatności.

* pola wymagane

Zapisz się do newslettera

Otrzymasz od nas informacje o najnowszych artykułach i najciekawszych ogłoszeniach.

Jesteś pracodawcą i poszukujesz pracowników?

Zobacz, jak w szybki i skuteczny sposób znaleźć osoby pasujące do Twojej firmy.

Dowiedz się więcej