Energiczny z doświadczeniem 50+, bystry, otwarty na nowości poszukuje stałej pracy.

Tomasz, Cała Polska

Obserwuj

Szczegóły profilu

Sylwetki zawodowe
Energiczny z doświadczeniem 50+, bystry, otwarty na nowości poszukuje stałej pracy.

Kontakt: Tomasz

Miejscowość: Cała Polska

Dyspozycyjność:

 • Od poniedziałku do piątku: 8:00 - 21:00

Umiejętności:

 • Copywriting/ Tworzenie tekstów
 • Druk materiałów/ Gadżety reklamowe/ Szyldy/ Banery
 • E-marketing
 • Fotografia/ Videofilmowanie
 • Grafika/ Projektowanie/ Multimedia
 • Inne/ Pozostałe
 • IT/ Telekomunikacja
 • Naprawa sprzętów/ Serwis
 • Przedstawicielstwo handlowe/ Sprzedaż/ Marketing bezpośredni
 • Komputery/ Sieci/ Telekomunikacja
 • Tworzenie stron/ sklepów internetowych
 • Usługi inżynierskie/ techniczne

Opis specjalisty

Przez lata trochę się tego nazbierało. Ale za to zawsze można tylko to, co przydatne będzie w pracy na proponowanym stanowisku. Możliwa również praca zdalna lub hybrydowa.


IT / NETWORK:

Serwis, montaż i rozbudowa komputerów i serwerów PC oraz Apple Mac (w tym wieloprocesorowych stacji graficznych). Instalacje systemów. Tworzenie kopii zapasowych, odzysk danych, klonowanie zawartości dysków HDD/SDD. Konfigurowanie sieci opartych na Windows NT, Windows 2000 / 20xx server, XP, Windows 7, Windows 10, Novell, Linux wraz z dostępem do sieci intranet/internet. Instalacje Mac Pro – konfigurowanie systemu oraz aplikacji. Support techniczny. Zdalny serwis.

System Google ANDROID – rootowanie urządzeń, instalacje poprawek i modów systemu operacyjnego na tabletach i smartphonach.

Integracja sprzętu w heterogenicznych sieciach IP mainframe, storage SAN, PC. Znajomość systemów i administrowanie siecią: Novell IntranetWare, Windows NT/2000/20xx server – Windows XP/7/8/10, MAC OS. Vmware – wirtualizacja.

Znajomość urządzeń elektronicznego kolorowego proofu cyfrowego i niskonakładowego druku cyfrowego (np. kopiarki Minolta, Xerox, Ricoh sterowana z Rip–a i inne enginy, proof na ploter) drukarek laserowych i atramentowych na potrzeby poligrafii i biura – pracujące również w sieciach LAN.

E-COMMERCE:

Ukończona Akademia Allegro – praktyczne umiejętności tworzenia opisów, ciekawych tytułów aukcji, wykonywania packshotów produktowych z uźyciem oświetlenia studyjnego, namiotów bezcieniowych, lustrzanki cyfrowej wraz z kalibracją kolorów i tworzeniem profilu ICC (posiadam również własne oprzyrządowanie i soft). Obsługa serwisu Allegro: wystawianie ofert na podstawie tworzonych szablonów i umieszczania grafik na zewnętrznych serwerach FTP.

Tworzenie grafiki, zaawansowana obróbka zdjęć, retusz i usuwanie tła.

Umiejętności w zakresie instalacji, tworzenia i obsługi sklepu internetowego przy użyciu rozwiązań PrestaShop. Obróbka i montaż materiałów video. Tworzenie interaktywnych prezentacji. Na własne potrzeby potrafiłem zrobić informacyjną wielopoziomową responsywną stronę www przy użyciu webbuildera.

STORAGE:

Maintenance i serwis zaawansowanych macierzy dyskowych i streamerów. Znajomość problematyki SAN (Storage Area Network) i innych urządzeń aktywnych.

PLOTERY:

Instalacje i wdrożenia ploterów drukujących w następujących technikach druku: Dye, pigment, oil based, sublimacja, solwent, UV. Znajomość instalacji i obsługi ripów. Wdrażanie oprogramowania drukującego. Plotery drukujące, tnące rolowe i płaskie.

Przygotowanie plików do druku i cięcia wraz z obsługą urządzeń.

Kalibracja i profilowanie ICC - monitorów, skanerów, drukarek, ploterów.

HANDEL i obsługa klienta.

Doświadczenie jako handlowiec, regionalny kierownik sprzedaży, dealer i dystrybutor.

Inne umiejętności:

Obsługa programów graficznych w zakresie tworzenia, montażu i obróbki grafiki wektorowej i bitmapowej.

Tworzenie dokumentacji technicznej i innych publikacji w DTP. Znajomość rysunku technicznego. Programy biurowe pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint) i innych. Internet, obsługa i konfiguracja poczty elektronicznej, zagadnienia CRM, B2B/B2C.

Uruchamianie i integracja sprzętu z różnymi systemami operacyjnymi w heterogenicznych sieciach. Konfigurowanie i instalacja pamięci masowych RAID. Skanowanie i archwizacja dokumentów. Łatwość uczenia się i odnajdywania informacji. Czytanie ze zrozumieniem dokumentacji w języku angielskim – manuale, data sheety. Praca samodzielna jak również w zespole. Szkolenia dla pracowników klienta. Przygotowywanie firmowych, produktowych prezentacji.

Więcej konkretów w CV, które mogę przesłać na życzenie zainteresowanych.

Zapraszam serdecznie.

Wydrukuj tę ofertę


Jesteś zainteresowany/a
ofertą tego specjalisty?

Wyślij zgłoszenie

Zobacz podobne oferty

Jestem gotowa na nowe wyzwania/zmianę branży
Obserwuj
Jestem gotowa na nowe wyzwania/zmianę branży
Anna, Grudziądz

Jestem gotowa na nowe wyzwania/zmianę branży

Sylwetki zawodowe
Posiadam doświadczenie w sprzedaży usług finansowych, jestem doświadczonym menadżerem (zarządzanie zespołami kilkuosobowymi, również zespołem rozproszonym). Mam doświadczenie zarówno w pracy stacjonarnej, jak i w terenie.
Czytaj dalej
DORADZTWO/MARKETING/ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI
Obserwuj
DORADZTWO/MARKETING/ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI
DORADZTWO BIZNESOWE/CONSULTING/ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI/MARKETING, Cała Polska

DORADZTWO/MARKETING/ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

Sylwetki zawodowe
Menadżer z ponad 20 letnim doświadczeniem w strategicznym i operacyjnym zarządzaniu projektami z obszarów marketingu i sprzedaży – PRACA ZDALNA, B2B
Czytaj dalej
Servant Leadership - wiedza i doświadczenie.
Obserwuj
Servant Leadership - wiedza i doświadczenie.
Jacek, Warszawa

Servant Leadership - wiedza i doświadczenie.

Sylwetki zawodowe
Zarządzanie projektami; Zarządzanie relacjami; Zarządzanie Zasobami Ludzkimi; Budowanie struktur organizacyjnych; Metodologia Agile; Facylitacja zespołów; Design Thinking; Kreatywna Komunikacja; Komunikacja bez przemocy; Kaizen: Kata doskonalenia.
Czytaj dalej
Złota rączka
Obserwuj
Złota rączka
Mariusz, Warszawa

Złota rączka

Ogłoszenia drobne
Drobne naprawy sprzętu RTV i AGD, Hydrauliczne i elektryczne Drobne remonty, malowanie Skręcanie mebli
Czytaj dalej