Zarejestruj swoje konto

To zajmie tylko 5 minut!

Wybierz czy rejestrujesz sie jako osoba prywatna, czy instytucja (organizacja)

Jako osoba prywatna możesz zamieszczać oferty dotyczące zatrudnienia (Oferty pracy) i aplikować na takie oferty opublikowane na portalu, zamieszczać ogłoszenia na liście specjalistów (Pokaż siebie) i odpowiadać na ogłoszenia innych specjalistów. Możesz także zamieszczać ogłoszenia dotyczące wydarzeń i wolontariatu (Aktywność 50+) oraz zgłaszać się na ogłoszenia z tej kategorii. Wszystkie opublikowane przez Ciebie ogłoszenia będą zawierały w polu "Nazwa ogłoszeniodawcy" lub "Nazwa pracodawcy" sformułowanie "osoba prywatna".

Jako instytucja (firma, organizacja pozarządowa, instytucja publiczna) możesz zamieszczać oferty dotyczące zatrudnienia (Oferty pracy), odpowiadać na ogłoszenia oferowane przez specjalistów (Lista specjalistów), a także zamieszczać ogłoszenia dotyczące wydarzeń i wolontariatu (Aktywność 50+). Wszystkie opublikowane przez Ciebie ogłoszenia będą zawierały w polu "Nazwa ogłoszeniodawcy" lub "Nazwa pracodawcy" nazwą instytucji, którą podasz w procesie rejestracji.


Dane logowania

Wprowadź swój adres e-mail. Na ten adres otrzymasz link do aktywacji konta oraz będziesz otrzymywał wszystkie inne powiadomienia związane z portalem. Będzie on służył, wraz z hasłem, które podasz poniżej, do logowania na portal.

Stwórz swoje hasło. Musi się ono składać z minimum 8 znaków, zawierając przynajmniej jedną wielką literę (litery bez polskich znaków), cyfrę i znak specjalny (możliwe do wykorzystania znaki specjalne, to: @#$%^&*(){}<>?:!)


Dane osobowe

Dane, które podasz (imię, nazwisko, numer telefonu, miejsce zamieszkania) będą zapisane w profilu użytkownika w sekcji "Moje dane". Dane te będą się wyświetlały, gdy będziesz aplikował(a) na ofertę pracy lub ogłoszenie (dotyczy imienia, nazwiska i numeru telefonu), a także w ramach zamieszczonego przez Ciebie ogłoszenia specjalisty (dotyczy tylko imienia i nazwiska). Dzięki temu pracodawcy i zleceniodawcy będą mogli nawiązać z Tobą kontakt.

Wiek:

Zapisz się na newsletter - wybierz listę

Administratorem danych osobowych jest OKIA sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-247), przy ul. Winklera 14. Dane osobowe są przetwarzane przez Administratora zgodnie z przepisami prawa, w tym w szczególności z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych 2016/679 („RODO”) w celach związanych z zawarciem i wykonaniem umowy na zasadach określonych Regulaminem platformy flexi.pl. Każdy użytkownik, którego dane osobowe są przetwarzane przez Administratora ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu z przyczyn związanych z jej szczególną sytuacją wobec przetwarzania danych na podstawie uzasadnionego interesu Administratora, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania na potrzeby marketingu bezpośredniego oraz prawo do cofnięcia zgody, jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce prywatności.

* pola wymagane