Poszukuję pracy w Krakowie i/lub powiecie nowosądeckim

Adam, Kraków

Obserwuj

Szczegóły profilu

Poszukuję pracy w Krakowie i/lub powiecie nowosądeckim

Kontakt: Adam Liszka

Dyspozycyjność:

  • Od poniedziałku do piątku: 8:00 - 17:00
  • Weekend

Umiejętności:

  • Biuro/ Administracja
  • Inne/ Pozostałe
  • Kierowca/ Kurier
  • Ochrona/ Dozorowanie
  • Sport/ Rekreacja/ Turystyka

Opis specjalisty

Mam doświadczenie w pracy w charakterze pracownika biurowego, pomagającego w prowadzeniu biura, również obsługi klienta.

Wykonywałem zakupy, drobne niespecjalistyczne prace techniczne, porządkowe i zabiezpieczenia (dopilnowania, nie ochrony gdyż nie mam licencji POF),

Pracowałem jako kierowca samochodu osobowego (okazjonalne transporty towaru, sprzętu biurowego, materiałów biurowych, materiałów do produkcji, surowców; dostarczanie przesyłek klientom, itp.).

Chętnie podejmę pracę w obiekcie turystycznym - również oferuję dopilnowanie porządku w okresie lockdownu i zawieszonej działalności z powodu braku klientów.

Obsłużę portiernię, dziennik podawczy, recepcję - mam w tym zakresie doświadczenie.

Wykonam prace porządkowe w otoczeniu siedziby firmy.


Jestem dostępny od zaraz. Weekendy - do uzgodnienia.


Interesuje mnie miasto Kraków; opcjonalnie niektóre miejscowości powiatu nowosądeckiego (Stary Sącz, Barcice, Rytro, Piwniczna-Zdrój, Wierchomla, Żegiestów-Zdrój, Muszyna, Krynica Zdrój).


Jestem niekarany, uczciwy i solidny. Znam angielski (B1/B2), obsługuję komputer, posiadam prawo jazdy kat. B. Nie mam badań Sanepid, ale jeśli będzie trzeba to je wykonam (o ile sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli). Stan zdrowia nie pozwala mi na wykonywanie ciężkich prac fizycznych (np. typowo budowlanych).


Proszę nie przysyłać propozycji MLM, "pracy w internecie", call center, z firm kurierskich, firm ubezpieczeniowych ani biur pośrednictwa nieruchomości, ofert akwizycji - to mnie NIE INTERESUJE.

Wydrukuj tę ofertę


Jesteś zainteresowany/a
ofertą tego specjalisty?

Wyślij zgłoszenie

Zobacz podobne oferty

EDUKACJA/Nauczanie/Szkolenia
Obserwuj
EDUKACJA/Nauczanie/Szkolenia
Krystyna, Cała Polska

EDUKACJA/Nauczanie/Szkolenia

Doktor lingwistyki dziecięcej, pedagog, logopeda nawiąże współpracę w ramach działalności gospodarczej w w/w zakresie lub podobnej dziedzinie.
Czytaj dalej
Szukam pracy
Obserwuj
Szukam pracy
Barbara, Cała Polska

Szukam pracy

Jestem technik farm. i technik ekonomista o specjalności: ekonomika i organizacja transportu samochodowego. Pracowałam w aptece i biurze.
Czytaj dalej