Wsparcie w zakresie organizacji biura

Barbara, Warszawa

Obserwuj

Szczegóły profilu

Sylwetki zawodowe
Wsparcie w zakresie organizacji biura

Kontakt: Barbara Maciążek

Miejscowość: Warszawa (+25 km), woj. mazowieckie

Dyspozycyjność:

 • Od poniedziałku do piątku: 9:00 - 17:00

Umiejętności:

 • Biuro/ Administracja
 • Copywriting/ Tworzenie tekstów
 • Inne/ Pozostałe
 • Marketing/ Kampanie reklamowe

Opis specjalisty

Dzięki doświadczeniu zdobytemu w międzynarodowej korporacji, następnie w dużej polskiej firmie, w fundacji artystycznej, a obecnie w średniej wielkości przedsiębiorstwie produkcyjno-handlowym (umowa B2B), jak również dzięki stale pogłębianej wiedzy z zakresu psychologii społecznej, zarządzania, coachingu, marketingu, sprzedaży, zakupów, public relations, mogę pracować w różnorodnych warunkach biznesowych.

Z sukcesem zarządzam firmą, zespołami pracowników, koordynując pracę różnych działów. Równie dobrze czuję się w roli zarządczej, jak i sprzedażowej, zakupowej czy administracyjnej. Potrafię motywować pracowników do ciągłego doskonalenia. Skupiam się na usprawnianiu pracy, efektywności i skutecznej komunikacji.

Jestem otwarta na nowe doświadczenia zawodowe.

Oferuję wsparcie firmom z sektora MŚP, dla których zatrudnienie na etat profesjonalisty w zakresie organizacji biura, sprzedaży, zakupów, marketingu, jest zbyt dużym obciążeniem, jak również firmom potrzebującym świeżego spojrzenia, czy weryfikacji prowadzonych działań.

Do współpracy zapraszam nie tylko przedsiębiorców, ale także artystów, self-publisherów, szkoleniowców, coachów.

Tworzę procedury, narzędzia do raportowania. Wspieram działania z zakresu komunikacji zewnętrznej (z klientami i dostawcami) i wewnętrznej. Koordynuję współpracę działów marketingu, sprzedaży, zakupów, produkcji, administracji. Przeprowadzam audyt marketingowy (w tym strony internetowe). Tworzę strategie komunikacji marketingowej i wizerunkowej, strategie marki/produktu, plany/budżety marketingowe, plany działań promocyjnych firmy, w tym działań na portalach społecznościowych.

Dodatkowo zajmuję się korektą i redakcją tekstów.

W zakres moich działań w ramach szeroko pojętej pracy biurowej wchodzą:

 • Przygotowywanie treści na bloga, do newsletterów. Pisanie artykułów. Redakcja i korekta istniejących tekstów. Tworzenie opisów produktów do sklepów internetowych. Wsparcie w tworzeniu treści szkoleniowych, ebooków, itp.
 • Umieszczanie treści na stronie internetowej, aktualizacja treści. Dodawanie produktów do sklepu internetowego. Kontakt z klientem sklepu internetowego. Planowanie i publikowanie postów w mediach społecznościowych,
 • Kontakt mailowy z klientami wg wytycznych zleceniodawcy. Utrzymanie porządku w firmowej skrzynce mailowej, archiwizacja, ustawianie filtrów, etykiet, usuwanie spamu. Przygotowywanie mailingów. Obsługa autorespondera. Odpowiadanie na komentarze i wiadomości w mediach społecznościowych. 
 • Przygotowywanie prostych grafik, ulotek, prezentacji (na bazie gotowych szablonów), prostych stron internetowych wg wytycznych. Uzupełnienie prezentacji o nowe informacje. Dopracowanie identyfikacji wizualnej firmy. 
 • Tworzenie list potencjalnych klientów, zbliżających się wydarzeń branżowych. Wyszukiwanie najkorzystniejszych ofert. Analiza i monitoring konkurencji. Wyszukiwanie informacji wspierających działania klienta.
 • Wyszukiwanie dostawców (produktów, usług), negocjowanie cen i warunków współpracy.
 • Przygotowywanie podstawowych pism urzędowych i ich terminowa wysyłka. Generowanie faktur sprzedażowych, katalogowanie i archiwizacja faktur zakupowych, kontakt z biurem rachunkowym.
 • Research miejsca na spotkanie, rezerwacja stolika w restauracji, sali na szkolenie, organizacja cateringu, rezerwacja hotelu, kontakt z uczestnikami wydarzenia. Organizacja wyjazdów na szkolenia czy wyjazdów służbowych. 
 • Tworzenie procedur, arkuszy kalkulacyjnych, systemów raportowania. Przygotowanie raportów, zestawień, kalkulacji, budżetów.
 • Sporządzanie cyfrowej wersji notatek odręcznych. Sporządzanie baz kontaktów z danych z wizytówek.

Znam język angielski.

Pracuję w systemie online.

Wydrukuj tę ofertę


Jesteś zainteresowany/a
ofertą tego specjalisty?

Wyślij zgłoszenie

Zobacz podobne oferty

szukam pracy
Obserwuj
szukam pracy
Teresa, Cała Polska

szukam pracy

Ogłoszenia drobne
szukam pracy ,doświadczenie program subiekt gt ,fakturowanie ,obsługa klienta mailowo ,telefonicznie ,sprzedaz ,exporty .
Czytaj dalej
Szukam nowegowyzwania zawodowego
Obserwuj
Szukam nowegowyzwania zawodowego
Dariusz, Warszawa

Szukam nowegowyzwania zawodowego

Sylwetki zawodowe
Doświadczony specjalista z ponad 20 letnim stażem, z szerokim spektrum umiejętności prowadzenia projektów. Specjalista budowania sieci sprzedaży, kierowanie zespołami sprzedażowymi. Wysokie umiejętności pracy zespołowej.
Czytaj dalej
Skuteczna
Obserwuj
Skuteczna
Beata, Cała Polska

Skuteczna

Sylwetki zawodowe
Absolwentka studiów prawniczych, własna działność gospodarcza,zaangażowana społecznie, skuteczna walce z " urzędniczymi" błędami.
Czytaj dalej
szukam pracy w modelingu, foto...dla seniorów
Obserwuj
szukam pracy w modelingu, foto...dla seniorów
Aleksandra, Warszawa

szukam pracy w modelingu, foto...dla seniorów

Sylwetki zawodowe
Jestem 70-letnią atrakcyjną emerytką o wzroście 167cm i rozmiarze 38.Pragnę rozwijać swoje umiejętności modelingowe, nie zatrzymywać się w godnym starzeniu.Aktywność to-pływanie,joga,rower,taniec na który uczęszczam w celu utrzymania sylwetki i formy
Czytaj dalej