Wsparcie w zakresie organizacji biura, marketingu, sprzedaży, zakupów.

Barbara, Warszawa

Obserwuj

Szczegóły profilu

Sylwetki zawodowe
Wsparcie w zakresie organizacji biura, marketingu, sprzedaży, zakupów.

Kontakt: Barbara Maciążek

Miejscowość: Warszawa (+25 km), woj. mazowieckie

Dyspozycyjność:

 • Od poniedziałku do piątku: 9:00 - 17:00

Umiejętności:

 • Biuro/ Administracja
 • Copywriting/ Tworzenie tekstów
 • Inne/ Pozostałe
 • Marketing/ Kampanie reklamowe

Opis specjalisty

Dzięki doświadczeniu zdobytemu w międzynarodowej korporacji, następnie w dużej polskiej firmie, w fundacji artystycznej, a obecnie w średniej wielkości przedsiębiorstwie produkcyjno-handlowym (umowa B2B), jak również dzięki stale pogłębianej wiedzy z zakresu psychologii społecznej, zarządzania, coachingu, marketingu, sprzedaży, zakupów, public relations, mogę pracować w różnorodnych warunkach biznesowych.

Z sukcesem zarządzam firmą, zespołami pracowników, koordynując pracę różnych działów. Równie dobrze czuję się w roli zarządczej, jak i sprzedażowej, zakupowej czy administracyjnej. Potrafię motywować pracowników do ciągłego doskonalenia. Skupiam się na usprawnianiu pracy, efektywności i skutecznej komunikacji.

Jestem otwarta na nowe doświadczenia zawodowe.

Oferuję wsparcie firmom z sektora MŚP, dla których zatrudnienie na etat profesjonalisty w zakresie organizacji biura, sprzedaży, zakupów, marketingu, jest zbyt dużym obciążeniem, jak również firmom potrzebującym świeżego spojrzenia, czy weryfikacji prowadzonych działań.

Do współpracy zapraszam nie tylko przedsiębiorców, ale także artystów, self-publisherów, szkoleniowców, coachów.

Tworzę procedury, narzędzia do raportowania. Wspieram działania z zakresu komunikacji zewnętrznej (z klientami i dostawcami) i wewnętrznej. Koordynuję współpracę działów marketingu, sprzedaży, zakupów, produkcji, administracji. Przeprowadzam audyt marketingowy (w tym strony internetowe). Tworzę strategie komunikacji marketingowej i wizerunkowej, strategie marki/produktu, plany/budżety marketingowe, plany działań promocyjnych firmy, w tym działań na portalach społecznościowych.

Dodatkowo zajmuję się korektą i redakcją tekstów.

W zakres moich działań w ramach szeroko pojętej pracy biurowej wchodzą:

 • Przygotowywanie treści na bloga, do newsletterów. Pisanie artykułów. Redakcja i korekta istniejących tekstów. Tworzenie opisów produktów do sklepów internetowych. Wsparcie w tworzeniu treści szkoleniowych, ebooków, itp.
 • Umieszczanie treści na stronie internetowej, aktualizacja treści. Dodawanie produktów do sklepu internetowego. Kontakt z klientem sklepu internetowego. Planowanie i publikowanie postów w mediach społecznościowych,
 • Kontakt mailowy z klientami wg wytycznych zleceniodawcy. Utrzymanie porządku w firmowej skrzynce mailowej, archiwizacja, ustawianie filtrów, etykiet, usuwanie spamu. Przygotowywanie mailingów. Obsługa autorespondera. Odpowiadanie na komentarze i wiadomości w mediach społecznościowych. 
 • Przygotowywanie prostych grafik, ulotek, prezentacji (na bazie gotowych szablonów), prostych stron internetowych wg wytycznych. Uzupełnienie prezentacji o nowe informacje. Dopracowanie identyfikacji wizualnej firmy. 
 • Tworzenie list potencjalnych klientów, zbliżających się wydarzeń branżowych. Wyszukiwanie najkorzystniejszych ofert. Analiza i monitoring konkurencji. Wyszukiwanie informacji wspierających działania klienta.
 • Wyszukiwanie dostawców (produktów, usług), negocjowanie cen i warunków współpracy.
 • Przygotowywanie podstawowych pism urzędowych i ich terminowa wysyłka. Generowanie faktur sprzedażowych, katalogowanie i archiwizacja faktur zakupowych, kontakt z biurem rachunkowym.
 • Research miejsca na spotkanie, rezerwacja stolika w restauracji, sali na szkolenie, organizacja cateringu, rezerwacja hotelu, kontakt z uczestnikami wydarzenia. Organizacja wyjazdów na szkolenia czy wyjazdów służbowych. 
 • Tworzenie procedur, arkuszy kalkulacyjnych, systemów raportowania. Przygotowanie raportów, zestawień, kalkulacji, budżetów.
 • Sporządzanie cyfrowej wersji notatek odręcznych. Sporządzanie baz kontaktów z danych z wizytówek.

Znam język angielski.

Pracuję w systemie online lub hybrydowym.

Wydrukuj tę ofertę


Jesteś zainteresowany/a
ofertą tego specjalisty?

Wyślij zgłoszenie

Zobacz podobne oferty

DORADZTWO/MARKETING/ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI
Obserwuj
DORADZTWO/MARKETING/ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI
DORADZTWO BIZNESOWE/CONSULTING/ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI/MARKETING, Cała Polska

DORADZTWO/MARKETING/ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

Sylwetki zawodowe
Menadżer z ponad 20 letnim doświadczeniem w strategicznym i operacyjnym zarządzaniu projektami z obszarów marketingu i sprzedaży – PRACA ZDALNA, B2B
Czytaj dalej
Servant Leadership - wiedza i doświadczenie.
Obserwuj
Servant Leadership - wiedza i doświadczenie.
Jacek, Warszawa

Servant Leadership - wiedza i doświadczenie.

Sylwetki zawodowe
Zarządzanie projektami; Zarządzanie relacjami; Zarządzanie Zasobami Ludzkimi; Budowanie struktur organizacyjnych; Metodologia Agile; Facylitacja zespołów; Design Thinking; Kreatywna Komunikacja; Komunikacja bez przemocy; Kaizen: Kata doskonalenia.
Czytaj dalej
Szukam pracy
Obserwuj
Szukam pracy
Sylwia, Cała Polska

Szukam pracy

Sylwetki zawodowe
Komunikatywność , dokładność i skrupulatność - to moje główne cechy charakteru , osobowości. Ukończyłam technika administracji oraz obecnie uczestniczę w kursach językowych - frazeodydaktyczny z języka francuskiego , angielski w administracji.
Czytaj dalej
Silver Content Specialist, dziennikarka, publicystka
Obserwuj
Silver Content Specialist, dziennikarka, publicystka
Barbara, Cała Polska

Silver Content Specialist, dziennikarka, publicystka

Sylwetki zawodowe
Wartościowe treści o pokoleniu silver. Felieton, nota prasowa, artykuł, wpis, blog, wywiad, recenzja, raport, rekomendacja, opinia, kampania/akcja społeczna - dla mnie nie ma nic trudnego. Piszę zgodnie z zasadami SEO.
Czytaj dalej