Zobacz, jakie korzyści znajdziesz na Flexi.pl

Portal Flexi.pl to przestrzeń dla osób po 50 roku życia, którzy chcą być aktywni.

Manifest pokolenia flexi.pl

Życie zaczyna się po 50

Odchowaliśmy dzieci i znowu możemy skupić się na swoim rozwoju. Dokształcamy się, spełniamy marzenia, realizujemy pasje. Żyjemy pełną piersią. Potwierdzają to badania – po 50-tce rośnie satysfakcja z życia.

Najlepsze przed nami

Możemy posiąść nowe kompetencje, zmienić zawód, otworzyć firmę, skończyć studia, przeprowadzić się. Możemy diametralnie zmienić swoje życiu lub po prostu trochę je polepszyć. I zakochać się w nim na nowo!

Doświadczenie to nasz atut

Mamy za sobą lata różnorodnych doświadczeń i dystans do życiowych fluktuacji. To procentuje wysokimi kompetencjami społecznymi – tak bardzo pożądanymi na rynku pracy. Sztuczna inteligencja nie jest w stanie konkurować z nami na tym polu.

Flexi is the new sexy

Umysł rośnie z wiekiem w siłę, a ciała nabierają szlachetności – dbamy o nie, by służyły nam jak najdłużej. Mamy klasę, styl, entuzjazm i energię do eksplorowania nowych pól. Jesteśmy kreatywni, elastyczni i zaangażowani. Dojrzałość jest atrakcyjna!


Poznaj różne możliwości portalu flexi.pl

Rejestracja konta na portalu jest (i pozostanie) bezpłatna i daje Ci dostęp do wszystkich treści i funkcji portalu. Możesz zamieszczać oferty pracy, ogłoszenia jako specjalista (dotyczy tylko konta osoby prywatnej) lub ogłoszenia o wolontariacie i wydarzeniach, dodawać wszystkie ogłoszenia do obserwowanych (dotyczy tylko konta osoby prywatnej), a także odpowiadać na oferty pracy (dotyczy tylko konta osoby prywatnej), ogłoszenia specjalistów i ogłoszenia dotyczące wydarzeń i wolontariatu (dotyczy tylko konta osoby prywatnej). Podczas rejestracji konta zakładasz bezpłatny profil użytkownika, w ramach którego możesz m.in. uzupełnić swój profil zawodowy (dotyczy tylko konta osoby prywatnej), mieć dostęp do zamieszczonych przez siebie ogłoszeń (sekcja "Moje ogłoszenia") i wysłanych zgłoszeń na inne ogłoszenia (sekcja "Moje aplikacje").

Przejdź do rejestracji

Flexi.pl to elastyczne oferty dotyczące zatrudnienia (oferty pracy) dopasowane do Twojego wieku, potrzeb i możliwości. Przeglądaj oferty i przekonaj się, że po 50 roku życia można być aktywnym zawodowo.

Przejdź do sekcji "Oferty pracy"

Po zarejestrowaniu konta (zarówno jako osoba prywatna, jak i instytucja - firma, organizacja czy instytucja publiczna) możesz zamieszczać oferty pracy kierowane do osób po 50 roku życia. Szukasz pracownika z doświadczeniem? Potrzebny Ci manager, który wesprze Twoją firmę w procesie zmian? A może chcesz znaleźć opiekunkę dla dzieci? Na Flexi.pl Twoja oferta pracy trafi do osób dojrzałych, których atutami są wiek, doświadczenie, empatia oraz wiedza.

Przejdź do formularza dodawania oferty pracy

Chcesz zaprezentować siebie i swoje umiejętności? Na Flexi.pl bezpłatnie zamieścisz swoje ogłoszenie, w którym opiszesz, co potrafisz i jaka jest Twoja dostępność czasowa, dzięki czemu pracodawcy i zleceniodawcy będą mogli się do Ciebie zgłaszać z propozycją pracy lub zlecenia.

Przejdź do sekcji "Pokaż siebie"

Jeśli dysponujesz czasem, który chcesz poświęcić na rzecz innych osób albo zaangażować się w inicjatywę w ciekawym dla Ciebie temacie, przejrzyj u nas ogłoszenia dotyczące wolontariatu.

Przejdź do sekcji "Aktywność 50+"

Szukasz ciekawych propozycji na wypełnienie czasu wolnego? Skorzystaj z bogatej propozycji ogłoszeń dotyczących wydarzeń kulturalnych, sportowych, edukacyjnych i wielu innych. A może sam chcesz zaoferować jakieś zajęcia albo wspólne spacery nordic walking? Zamieść ogłoszenie z wydarzeniem, zbierz grupę osób i ciesz się wraz z nimi wspólnie spędzonym czasem (zamieszczenie ogłoszenia jest możliwe po dokonaniu rejestracji poprzez kliknięcie przycisku Dodaj ogłoszenie w kategorii Aktywność 50+).

A może szukasz uniwersytetu trzeciego wieku czy klubu seniora w Twojej okolicy, chcesz przeczytać ciekawy artykuł albo interesuje Cię pobyt w sanatorium? Wszystkie te informacje znajdziesz w sekcji Aktywność 50+.

Przejdź do sekcji "Aktywność 50+"

Po zarejestrowaniu konta (zarówno jako osoba prywatna, jak i instytucja - firma, organizacja czy instytucja publiczna) możesz zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące aktywności oferowanych osobom po 50 roku życia. Szukasz kogoś na wspólne spacery? Organizujesz koncert? A może poszukujesz osób, które mogą wesprzeć działania Twojej organizacji? Wypełnij krótki formularz, dodaj swoje ogłoszenie i zyskaj dzięki współpracy z osobami, których atutami są wiek, empatia, doświadczenie i wiedza.

Przejdź do formularza dodawania ogłoszenia 

Odkrywaj możliwości flexi.pl i żyj aktywnie!